LUXUS 1, GRANITY, Výrobník ledové tříště, 1x 12L

22 590 Kčcena bez DPH

27 334 Kč cena s DPH
Výrobník ledové tříště GRANITY LUXUS je jedním z nejmodernějších a vzhledově… Celý popis
Výrobce: GASTRO-TIP
Kategorie: Vířiče nápojů a ledové tříště
Dostupnost: Na dotaz
Kód produktu: LUXUS 1
Výrobník ledové tříště GRANITY LUXUS je jedním z nejmodernějších a vzhledově nejpovedenějších zařízení na trhu. Má pověst spolehlivého zařízení, které rychle zmrazuje, spolehlivě dlouhodobě udržuje připravené nápoje, snadno se ovládá a také čistí. Výrobník GRANITY LUXUS nabízí uživateli nekonečné možnosti (díky nezávislému ovládání a možnosti nastavení jednotlivých zásobníků : mrazení-výroba ledové tříště / chlazení-výroba chlazených nápojů). S výrobníkem GRANITY LUX není problém připravit tradiční ledovou tříšť, nebo sorbett (na mléčném, smetanovém, nebo vodovém základu), míchané koktejly (vč.koktejlů s alkoholem) případně připravovat a udržovat chlazené nápoje. 

Výrobník ledové tříště GRANITY LUXUS je k dispozici v provedení 1 zásobník (1x 12l), dva zásobníky (2x 12l) a tři zásobníky (3x 12l). Mísy jsou vyrobeny z čirého a odolného polykarbonátu (odolává teplotním výkyvům), snadno se rozebírají a čistí. Moderní nízký profil víčka se zabudovaným LED osvětlením (bezkabelové propojení víka a stroje=snadndé čistění), spolehlivé výdejní kohouty-pákové (rozebíratelné), odnímatelné odkapové misky (s ukazatelem plné misky). Výkonný kompresor Embraco (Aspera), snadné ovládání a nastavení teploty spolehlivým elektronickým regulátorem + přepínče pro ovládání režimů a funkcí jednotlivých zásobníků (výběr režimu chlazení/mražení, ZAP/VYP míchání, ZAP/VYP osvětlení, regulace hrubosti granity) a mnoho dalších detailů a funkcí.
Kontaktní formulář
Prodejní sklad
  • MEGASTRO CZ, s.r.o.
  • Huštěnovská 2008, 68603 Staré Město
  •  
  • Otevírací doba: Po-Pá 07:00-15:00hod
© 2015 megastro.cz Tvorba www stránek Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím